Vůle žít

3. října 2017 v 6:44 | Kiki

Vůle žít

Výsledek obrázku pro life


Mnoho nemocných , postižených lidí jsou někdy na krajíčku života a smrti . Přesto ale si svůj život snaží co nejvíce užívat a mají vůli žít . Obdivuji to , ale poslední dobou zrovna tu vůli žít v mém životě postrádám a připadám si jako totální troska .

Moje sebevědomí je na bodu nula , no možná dokonce i pod nulou . Nic co jsem kdy chtěla se mi nepovedlo a už se ani nepovede . Chtěla jsem mít maturitu a případně jsem chtěla jít i na vysokou jenže mi to nevyšlo . Protože moje dutá hlava neumí matematiku a hned v prvním ročníku jsem z ní dvakrát propadla . Chtěla jsem abych byla furt hubená a nezačala přibírat . Jenže další smůla . Dostala jsem se do jedné nemocnice a tam nebylo jak se pohybovat a tak jsem hodně ztloustla a i když se dodnes snažím zhubnout , vypadám pořád stejně jako hroch . Chtěla jsem aby se na mně nevykašlal můj bývalý přitel se kterým jsemm chodila tři roky a tři měsíce . Jenže on to přesně udělal , když jsem sse vrátila z nemocnice tak jsem myslela že všechno mezi námi bude jako vždycky . Jenže on se se mnou rozešel kvůli tomu jak vypadám . Byla to pro mně celkem rána a tak jsem se za pár měsícú vrátila nedoprobovolně do té nemocnice znovu .
Často si říkám proč zrovna já mám takovou věčnou smůlu a proč je všechno tak na nic . Často si říkám BÝT či NEBÝT . Ano nejraději bych nebyla , ale zároveň mám strach ne o sebe , ale o svoju rodinu . Takže nevím jak dál , snažím se hledat nějaké světlo ale stejně se na mně valí jen každodenní temnota .
Kiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bylo ...

nebylo 12.5% (1)
a bude 25% (2)
a skončilo 62.5% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama