Říjen 2017

Mám Tě ráda , ale ...

Úterý v 7:31 | Kiki

Mám Tě ráda , ale ...

Výsledek obrázku pro i like you pic


Mám Tě ráda, ale ani nevíš jak moc .

Mám Tě ráda , ale ty mně bohužel ne .

Mám Tě ráda, ale ty to nechceš vědět .

Mám Tě ráda, ale ty mi to nevěříš .

Mám Tě ráda, ale nevím jak Ti to dokázat .

Mám Tě ráda, ale ty ani nevíš proč .

Mám Tě ráda, ale ty to nejspíš nikdy nepochopíš .

Mám Tě ráda, ale ty stejně buděš šťastný s nějakou jinou .

Mám Tě ráda, ale ty mi stejně nedáš šanci .


Můj největší problém je , že i když o mně nejevíš zájem a ignoruješ mně , ale i tak jsi v mém srdci jen ty . Nevím jak si pomoct , měla bych na Tebe zapomenout , ale nejde to . Snaha je ale nedokážu se zbavit naděje že se třeba ozveš . Jenže jak to tak vypadá tak se už neozveš . Moc mně to mrzí a nechápu co se stalo tak špatného , že Ti nestojím ani za vysvětlení .
Kiki


Minulost

11. října 2017 v 7:09 | Kiki

Minulost

Související obrázekMinulost je to s čím se nedokážu smířit . Žiju v hlavě minulostí a vzpomínám na to jak všechno bylo fajn . Avšak nakonec se dostavily srdcerivné události . Vím že žít v minnulosti je špatné , ale já si prostě nedokážu pomoci .Týkalo se to všeho co se dá . Nemoci v rodině , moje nemoc , psychické problémy , rozchod s přítelem , napadení a zneužití mé osoby , policie , policejní vyšetřování , soud který dopadl dobře pro obžalovaného , šikana ve škole , propadnutí ... .Minulost je ale u mně i krátkodobější . Chtěla jsem s někým být , všechno vypadalo dobře . Nechodili jsme spolu ale několikrát jsme se viděli . Ale nejspíš byla chyba v tom , že jsem řekla mám Tě ráda . Ne miluji Tě . Zničeho nic se přestal bavit , odepisovat . Totální ignorace . Strašně moc mně to štve a mrzí . Nesnáším tohle chování . Tento týden jsem náhodně zjistila že už má nějakou ženskou a má s ní dokonce i dvě fotky na facebooku . Takže další rána . Pořád jsem doufala že se třeba ještě někdy ozve ale ta naděje je už beznadějně pryč .


Kiki

Vůle žít

3. října 2017 v 6:44 | Kiki

Vůle žít

Výsledek obrázku pro life


Mnoho nemocných , postižených lidí jsou někdy na krajíčku života a smrti . Přesto ale si svůj život snaží co nejvíce užívat a mají vůli žít . Obdivuji to , ale poslední dobou zrovna tu vůli žít v mém životě postrádám a připadám si jako totální troska .

Moje sebevědomí je na bodu nula , no možná dokonce i pod nulou . Nic co jsem kdy chtěla se mi nepovedlo a už se ani nepovede . Chtěla jsem mít maturitu a případně jsem chtěla jít i na vysokou jenže mi to nevyšlo . Protože moje dutá hlava neumí matematiku a hned v prvním ročníku jsem z ní dvakrát propadla . Chtěla jsem abych byla furt hubená a nezačala přibírat . Jenže další smůla . Dostala jsem se do jedné nemocnice a tam nebylo jak se pohybovat a tak jsem hodně ztloustla a i když se dodnes snažím zhubnout , vypadám pořád stejně jako hroch . Chtěla jsem aby se na mně nevykašlal můj bývalý přitel se kterým jsemm chodila tři roky a tři měsíce . Jenže on to přesně udělal , když jsem sse vrátila z nemocnice tak jsem myslela že všechno mezi námi bude jako vždycky . Jenže on se se mnou rozešel kvůli tomu jak vypadám . Byla to pro mně celkem rána a tak jsem se za pár měsícú vrátila nedoprobovolně do té nemocnice znovu .
Často si říkám proč zrovna já mám takovou věčnou smůlu a proč je všechno tak na nic . Často si říkám BÝT či NEBÝT . Ano nejraději bych nebyla , ale zároveň mám strach ne o sebe , ale o svoju rodinu . Takže nevím jak dál , snažím se hledat nějaké světlo ale stejně se na mně valí jen každodenní temnota .
Kiki