Umění mlčet

28. srpna 2017 v 16:58 | Kiki

Umění mlčetV dnešní době je málo lidí kterým se dá věřit . Pokud to málo ještě existuje . Většina lidí se zajímá o život ostatních , než aby se zajímali hlavně o ten svůj život . Starají se hlavně o to aby Vás zmatli hraním si na Vaše přátele . Ale hned za rohem druhým lidem bez ostychu vypráví o Vašich pocitech , názorech , problémech . Nedokážou Umění mlčet , nedokážou udržet tajemství ve svých hlavách a ve svých srdcích .

Na Vaší důvěře se přiživují aby byli zajímavější , uznávanější a bůhví co ještě . Ze všeho nejradši je baví předělat Vaší pravdu v jejich pravdu , kterou případně s těmi ostatními mohli vyydedukovávat nepravdivé informace o Vás a vytvářet lži .

Já osobně se nikomu už od základní školy nesvěřuji , protože mně šikanovali kvůli mému vzhledu a kvůli všemu co jsem řekla nebo udělala . Ze všeho nejvíc vznikalo to slovo PRÝ já tohle a támhle to . Nedělala jsem nic neobvyklého a chovala se jako normální žákyně . Postupem času jsem byla z toho tak zničená že jsem o přestávkách chodila na záchody . Zamkla se a byla tam zalezlá až do konce přestávky . Abych je nemusela vidět ani slyšet . Nenáviděla jsem celou školu kvůli všem těmto lidem ! Když jsem byla poslední den na základní škole slíbila jsem si že se s nimi už nikdy neuvidím , že nepůjdu s nimi na třídní srazy a že je dokonce ani nebudu zdravit ! Proč bych je měla zdravit když oni mi nikdy neodpověděli na pozdrav ? Jedinné štěstí které oni všichni mají že lidé kteří se se mnou dříve bavili , než mně začali šikanovat nikdy nikomu neřekla jejich tajemství . Umění mlčet jsem nikdy neporušila . Nikdy jsem nebyla jako oni protože ani nechci být jako oni . Udělali ze mne samotářského , tichého a uzavřeného člověka . Umění mlčet jsem si udržela a udržím a nikomu jentak nevěřím .Kiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi psi nebo kočky ?

Rozhodně psi 25% (2)
Rozhodně kočky 75% (6)

Komentáře

1 jk-art jk-art | Web | 3. září 2017 v 21:09 | Reagovat

Mám podobnou špatnou zkušenost se spolužáky ze základky, takže tuším, jak ses asi cítila.
Dobrá zpráva ale je, že na střední už to bylo mnohem lepší, a nyní na VŠ jsou ty vztahy mezi spolužáky také už o něčem jiném. :)

2 neweresth neweresth | Web | 5. září 2017 v 18:58 | Reagovat

Mám pocit, že neexistuji a řešit život cizích se mi momentálně celkem příčí, jsem příliš sobecky zameřená na svou vlastní bublinu, kterou nedokážu ovládat. Mám pocit, že takové lidi snad už nepotkávám, pokud se nezblázním a nevydám se na nějaký (třeba) třídní sraz. Ta atmosféra, je divná. Je mi líto, těch, co tam nejsou, co je někdo řeší. Ale někdy je fajn, se vypovídat, doufám, že najdeš takové lidi, se kterými budeš moct řešit problémy 'třetí světové'.((.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama