Jsem tu zpět

23. srpna 2017 v 6:37 | Kiki
Jsem tu zpět

Výsledek obrázku pro italy flag

V neděli jsem se vrátila z dovolené v Itálii a moc se mi tam líbilo . Každý den jsme se chodili koupat do moře . Měli jsme celý týden pěkné počasí . Jen v sobotu než jsme odjeli chvilku pršelo . Někdy jsme se koupali i dokonce ráno i odpoledne nebo i jen k večeru . Kromě koupání jsme chodily se sestrou běhat kolem moře ráno . Nebyly jsme jedinné , lidé za námi i před námi běhali a nebo když neběhali . Tak šli alespoň rychlohůzí . Většinou když jsme byli po ránu vzhůru tak jsme nasbírali i nějaké ty mušle .

Když jsme nebyli venku tak jsme byli v našem apartmánu a dělali si snídaně , obědy , večeře a nebo spali . Prostě skoro jsme tam za celý týden nebyli . Chodili jsme na zmrzlinu a taky celkem často . Jako první jsem si letos dala smetanovomascaroponovou s kousky višní , jako další jsem měla banánovou , melounovou jednou z vodního červeného a jednou ze žlutého a jako poslední jsem měla zmrzlinu Kebueno . Chutnala jako Kinderbueno s kousky ,Nevím proč ale vždycky mi přišlo ze na můj kornoutek dali zmrzlinari největší kopecek . Ani rodičům a ani sestře takové nedali . Asi si mysleli ze jsem tlustá tak ať jsem ještě tlustější . No ale tohle je fakt pravda ze jsem tlustá ale v ten moment jsem byla celkem ráda že tu zmzlinu mám .

Poslední den nám ale jinak jsme měli pořád pěkné počasí . Museli jsme pak jít od našeho hotelu přes celé město na parkoviště ze kterého se odjílždělo . Az večer a naproti hned malinký kousek byla u parkoviště Lunapark s různými atrakcemi . Mně tam zaujala taková vysoká tyč se čtyřmi sedadly nahoře i dole různé se to v těch sedlech točilo . Chtěla jsem na to jít ale nešla protože rodiče to hned zamítli . Mám různé bláznivé atrakce takže se mi to líbilo ale stejně za celou dobu co jsem na to koukala na to nikdo nešel chvíli to pustili jentak . Aby lidé viděli na co jdou , pokud na to půjdou .Tady pár slíbených fotek a video té atrakce které jsem našla


Kiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik je Vám let ?

0-10 0% (0)
10-15 0% (0)
15-20 50% (1)
20 a více 50% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama