Já a Alexandra Potter - miluju její knihy !

4. srpna 2017 v 13:59 | Kiki

Já a Alexandra Potter - miluju její knihy !Alexandra Potter je spisovatelka která se narodila v Bradfordu v hrabství Yorkshire . Vystudovala na Liverpoolské univerzitě anglickou literaturu a filmovou teorii. V roce 1993 se přestěhovala do Londýna . Začala pracovat jako redaktorka v křížovkářském časopisu . V jejím volném čase psala různé články a nabízela je časopisům . Její článkyse objevovaly v populárnich časopisech . ( ELLE, She , Red ... ) Za půl rokju se přestěhovala do Sydney a pracovala tam na austraslských verzí časopisů Vogue a Cleo .

Po celou dobu si přála napsat román . V roce 1999 se dp psaní románu konečně pustila a trávila každou chvíli jeho psaním . Jmenoval se Whats New , Pussycat - Co je nového kotě ? . Po dopsaní třetí kapitoly , zkusila poslat kapitoly několika agentům. Tenkrát když nebyly emaily . Jednoho dne zapnula záznamník tak se jí ozvalo hned několik agentů kteří měli měli o její knihu zájem. Podepsala tedy smlouvu s agentkou Stephanii Cabot .

Vydala již 17 knih z toho 8 knih je přeloženo do čestiny.


Láska z Paříže

Lásce na stopě

Na stejné vlně

Co je nového kotě ?

S tebou už nikdy

Kde je ta holka ?

Já a pan Darcy

Není přání jako přáníProč miluju její knihy ?

Velmi ráda čtu , objevila jsem její knihy náhodně v obchodě s knihami u nás ve městě . Jednu jsem si koupila a ihned po přečtení jsem se šla kouknout do městské knihovny a hned jsem si jich pár půjčila . Během doby co jsem si je chodila půjčovat tak jsem pomalu ale jistě přečetla již všech osm knih . Na jejích knihách se mi líbí její styl psaní , příběh , postavy . Prostě to co všichni pochopí až si nějakou z jejich knih přečtou. Určitě Vám její knihy doporučuji.


Kiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jk-art jk-art | Web | 6. srpna 2017 v 23:01 | Reagovat

Děkujeme za tip! :) Až příště budu stát bezradně mezi regály v knihovně, zkusím tuto autorku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama