Srpen 2017

Umění mlčet

28. srpna 2017 v 16:58 | Kiki

Umění mlčetV dnešní době je málo lidí kterým se dá věřit . Pokud to málo ještě existuje . Většina lidí se zajímá o život ostatních , než aby se zajímali hlavně o ten svůj život . Starají se hlavně o to aby Vás zmatli hraním si na Vaše přátele . Ale hned za rohem druhým lidem bez ostychu vypráví o Vašich pocitech , názorech , problémech . Nedokážou Umění mlčet , nedokážou udržet tajemství ve svých hlavách a ve svých srdcích .

Na Vaší důvěře se přiživují aby byli zajímavější , uznávanější a bůhví co ještě . Ze všeho nejradši je baví předělat Vaší pravdu v jejich pravdu , kterou případně s těmi ostatními mohli vyydedukovávat nepravdivé informace o Vás a vytvářet lži .

Já osobně se nikomu už od základní školy nesvěřuji , protože mně šikanovali kvůli mému vzhledu a kvůli všemu co jsem řekla nebo udělala . Ze všeho nejvíc vznikalo to slovo PRÝ já tohle a támhle to . Nedělala jsem nic neobvyklého a chovala se jako normální žákyně . Postupem času jsem byla z toho tak zničená že jsem o přestávkách chodila na záchody . Zamkla se a byla tam zalezlá až do konce přestávky . Abych je nemusela vidět ani slyšet . Nenáviděla jsem celou školu kvůli všem těmto lidem ! Když jsem byla poslední den na základní škole slíbila jsem si že se s nimi už nikdy neuvidím , že nepůjdu s nimi na třídní srazy a že je dokonce ani nebudu zdravit ! Proč bych je měla zdravit když oni mi nikdy neodpověděli na pozdrav ? Jedinné štěstí které oni všichni mají že lidé kteří se se mnou dříve bavili , než mně začali šikanovat nikdy nikomu neřekla jejich tajemství . Umění mlčet jsem nikdy neporušila . Nikdy jsem nebyla jako oni protože ani nechci být jako oni . Udělali ze mne samotářského , tichého a uzavřeného člověka . Umění mlčet jsem si udržela a udržím a nikomu jentak nevěřím .Kiki

Můj oblíbený časopis Joy

25. srpna 2017 v 8:35 | Kiki

Můj oblíbený časopis Joy


Výsledek obrázku pro joy časopis lenny
- momentální vydání časopisu Joy

Časopis Joy si pravidelně kupuji pravidelně každý měsíc . Vždycky se na něj nemůžu dočkat protože každé číslo je jedinečné . Je jedinečné v tom co se týče článků o trendech , líčení , módě , zdraví , cvičení , horoskopů , celebritách a vztazích . Dokonce k tomuto časopisu přidávají dárky . Hlavně líčení , vzorky parfémů , vzorky pleťových a tělových krémů . Mimochodem v záříjnovém vydání časopisu bude k dostaní balzám na rty od Oriflame ve čtyřech variantách .

Pravidelně přidavají na Facebook a jejich webovou stránku Joy různé soutěže . Pravidelně se jich zúčastňuji , zkuste to taky . Třeba budete mít víc štěstí než já a něco vyhrajete .

Znáte časopis Joy ? Koupili jste si ho někdy ? Líbí se Vám články časopisu , soutěže nebo dárky ?

Přístí Joy vychází 14 . 9 . 2017 za 40 Kč . Tak se těšte , protože se taky těším .

Kiki

Jsem tu zpět

23. srpna 2017 v 6:37 | Kiki
Jsem tu zpět

Výsledek obrázku pro italy flag

V neděli jsem se vrátila z dovolené v Itálii a moc se mi tam líbilo . Každý den jsme se chodili koupat do moře . Měli jsme celý týden pěkné počasí . Jen v sobotu než jsme odjeli chvilku pršelo . Někdy jsme se koupali i dokonce ráno i odpoledne nebo i jen k večeru . Kromě koupání jsme chodily se sestrou běhat kolem moře ráno . Nebyly jsme jedinné , lidé za námi i před námi běhali a nebo když neběhali . Tak šli alespoň rychlohůzí . Většinou když jsme byli po ránu vzhůru tak jsme nasbírali i nějaké ty mušle .

Když jsme nebyli venku tak jsme byli v našem apartmánu a dělali si snídaně , obědy , večeře a nebo spali . Prostě skoro jsme tam za celý týden nebyli . Chodili jsme na zmrzlinu a taky celkem často . Jako první jsem si letos dala smetanovomascaroponovou s kousky višní , jako další jsem měla banánovou , melounovou jednou z vodního červeného a jednou ze žlutého a jako poslední jsem měla zmrzlinu Kebueno . Chutnala jako Kinderbueno s kousky ,Nevím proč ale vždycky mi přišlo ze na můj kornoutek dali zmrzlinari největší kopecek . Ani rodičům a ani sestře takové nedali . Asi si mysleli ze jsem tlustá tak ať jsem ještě tlustější . No ale tohle je fakt pravda ze jsem tlustá ale v ten moment jsem byla celkem ráda že tu zmzlinu mám .

Poslední den nám ale jinak jsme měli pořád pěkné počasí . Museli jsme pak jít od našeho hotelu přes celé město na parkoviště ze kterého se odjílždělo . Az večer a naproti hned malinký kousek byla u parkoviště Lunapark s různými atrakcemi . Mně tam zaujala taková vysoká tyč se čtyřmi sedadly nahoře i dole různé se to v těch sedlech točilo . Chtěla jsem na to jít ale nešla protože rodiče to hned zamítli . Mám různé bláznivé atrakce takže se mi to líbilo ale stejně za celou dobu co jsem na to koukala na to nikdo nešel chvíli to pustili jentak . Aby lidé viděli na co jdou , pokud na to půjdou .Tady pár slíbených fotek a video té atrakce které jsem našla


Kiki

Moje oblíbené líčení

9. srpna 2017 v 8:17 | Kiki

Moje oblíbené líčení

Výsledek obrázku pro beauty nápis

V tomto článku Vám ukážu pár vzhledů toho jak se líčím . Doufám ž e se Vám to budu alespoň trochu líbit .
Přidávám do tohoto článku i pár fotek s popisem . V tomto článku jsem použila makeup NYC , pudr , tužku na oči , lesk na rty a řasenku Rimmel London . Stíny a balzám na rty Essence .Tohle je vyjímečný líčení , moc ho nenoasím protože je docela křiklavé . I když Vám to možná podle těchto fotek nemusí připadat .Modrý , fialový a stříbrný stín . Někdy když mám náladu tak si vezmu modré tričko nebo triko s tmavě modrým pruhem .

Šedý stín , černá linka , světlý lesk na rty a hodně řasenky . Tohle nosím téměř pořád.

Tohle všechno vyfotit se, namalovat se a dělat článek jsem stihla za dnešní ráno . Jsem vzhůru od 6 hodin . Takže jsem zvědavá co na můj článek řeknete . Ale myslím si že někteří se mi i vysmějete . Tak se zatím mějte hezky .Kiki
Již tento týden

8. srpna 2017 v 7:22 | Kiki

Již tento týden


Výsledek obrázku pro italy flag

Ahoj všichni již tento týden od pátka tu ńebudu . Nebudu tady 9 dní protože jedu se sestrou a rodičema na dovolenou do Itálie . Konkrétně jedema do Bibione . Konkrétně do části Pineda . Už se tam moc těším protože naposled jsem byla ve sých 6 ti letech . Teď je mi 21 let a těším se jako malý dítě .
Výsledek obrázku pro bibione beach


Nejvíce se těším na moře . Až vlezu do vody a budu plavat , potápět se nebo se jentak brouzdat . Pláž je dlouhá 11 km z toho 4 km to máme od našeho ubytování do města .Plánuje se sestrou že budeme běhat podél moře ráno . Chceme taky jít sbírat mušle taky určitě dojde i na zmzlinu . Nejraději mám všechny ovocné . Kromě citronové zmrzliny . Jsem nervórní z toho že budu muset anglicky nebo německy mluvit jakou si dáme zmrzlinu před rodičema a sestrou . Určitě se mi budou pošklebovat jak je znám . Až tam budeme tak jedno vím jístě i když se budu mazat , tak se spálím hned .

Výsledek obrázku pro zmrzlina


Až přijedu tak jsem hned zde , budu si tam brát můj foťák a určitě sem přidám nějaké fotky i sem .

A co vy máte nějaké ještě plány na léto ? Nebo co jste zatím doposud dělali ?


Kiki


TAG - 50 NEJ

7. srpna 2017 v 12:44 | Kiki

TAG - 50 NEJ

Výsledek obrázku pro best


1) nejlepší barva - Pro mně je jednoznačně moje neoblíbenějši barva je červená .
2) nejhorší barva - Nelíbí se mioranžová barva protože v ní vypadám strašně . Protože mám moje vlasy lehce zrzavé a vypadá to jako když mám vlasy k té barvě přilepené k triku . Vím o čem mluvím fakt to tak vypadá .
3) nejlepší jídlo - Rýže , miluju rýži nejvíc ze všech příloh , rýže pro mně jasnej top . Hlavně rizoto .
4) nejhorší jídlo - Sýr Tofu je totálně bez chuti a i když se to člověk snaží ochutit tak to stejně to není cítit .
5) nejlepší nápoj - Ovocný čaj mám nejradši . Pak moc mi chutná Sprite a ten je ten bych mohla pít furt .
6) nejhorší nápoj - Zázvorový čaj nemám ho ráda . Protože když jsem ho kdysi musela pít kvůli nemoci a když jsem ho dopila tak mi z toho bylo nazvracení.
7) nejlepší film - Zápisník jedné lásky protože tam hraje Ryan Gosling . Ale celkově se mi ten líbí nejvíc ze všech filmů co znám .
8) nejhorší film - Kráska a ošklivka protože je to film kde je všechno v nejlepším směru k Paris Hilton . Prostě zase ona musí být ta dokonalá . Tento film je tak hrozný že dokonce vyhrál cenu za nejhorší film .
9) nejlepší seriál - Český seriál Ulice když tento seriál dávají tak se každý den koukám . Líbí se mi to a moc mně to baví .
10) nejhorší seriál - Dva a půl chlapa nikdy mně to nebavilo .
11) nejlepší herec - Jednoznačně Ryan Gosling je krásný , dobrý herec , jeho úsměv a jeho oči si nelze nezamilovat .
12) nejhorší herec - Russel Brand protože je divnej už od pohledu . Nejsem povrchní ale tohle se fakt nedá .
13) nejlepší herečka - Kate Winslet je moje nejoblíbenější herečka protože se umí do svých rolí vžít a hraje to velmi dobře . Nejraději ji mám ve filmech Prázdniny , Předčítač a Titanicu .
14) nejhorší herečka - Paris Hilton je sice hezká ale strašně si o sobě myslí a v každém filmu ve kterém hraje . Je ta nejdokonalejší , nejkrásnější , nejúspěšnější ... .
15) nejlepší období - Léto protože je krásně teploučko , můžeme se koupat venku atd . .
16) nejhorší období - Zima protože nerada nosím hodně oblečení a nerada vypadám jako sněhulák .
17) nejlepší den - Pátek protože je začátek víkendu a je to můj nejmilejší den v týdnu .
18) nejhorší den - Neděle protože večer už je jasné že už je celý nudný a dlouhý týden přede mnou .
19) největší strach z - Nejvíc se bojím a je mi zle když vidím myši a krysy 20) nejlepší nálada - Nejlepší náladu mám když se mi povede něco o čem jsem si nemyslela že to nedokážu .
21) nejhorší nálada - Nejhorší náladu mám když se cítím mizerně a padne na mně smutek .
22) nejvíce rozčilující - Nejvíc mně rozčiluje když mne někdo bezdůvodněignoruje .
23) nejvíce uklidňující - Nejvíc mně uklidní spaní a poslouchání oblíbených písniček .
24) nejlepší člověk - Nikdo není natolik nejlepší abych to sem napsala .
25) nejhorší člověk - Ten co mně šikanoval ve škole . T.V.
26) nejpraštěnější člověk - Moje mladší sestra .
27) nejchytřejší člověk - Nikdo není natolik nejchytřejší abych to sem napsala .
28) nejšikovnější člověk - Moje mamka .
29) nejlepší zvíře - Moje kočičí holčička Lili .
30) nejhorší zvíře - Myš a potkan .
31) nejlepší činnost - Moje nejlepší činnost je tancování .
32) nejhorší činnost - Nejhorší činnost jít chytat ryby . Jednou jsem šla s tátou a bylo to děsný sedět . Čumět a nic nechytit .
33) nejlepší domácí práce - Vytírání mopem podlahu . Je to snadné a celkem i rychle hotové .
34) nejhorší domácí práce - Vím že je to třeba ale nejhorší pro mně je mytí nádobí .
35) nejlepší značka - Moje nejoblíbenější značka je Starbucks protože miluju jejich kávu .
36) nejlepší poloha - Když jdu spát tak vždycky ležím schoulená na levém boku . Jinak neusnu .
37) nejlepší knížka - Alexandra Potter - Není přání jako přání . Určitě si přečte .
38) nejlepší pánské jméno - Vždycky se mi líbilo jméno Filip .
39) nejlepší dámské jméno - Vždycky se mi líbilo jméno Andrea .
40) nejhezčí muž - Ryan Gosling je podle mne nejkrásnější herec co je .
41) nejhezčí žena - Gigi Hadid je modelka a podle mne nejhezčí ze všech modelek . Chtěla bych vypadat jako ona .
42) nejlepší slovo - Nevím ale třeba děkuju . Málo kdo umí poděkovat .
43) nejhorší slovo - No to by byli samé sprosté výrazy takže to sem psát nebudu .
44) nejtrapnější moment - Nejtrapněji mi bylo když jsem musela říkat referát ve škole na češtinu a to trapné bylo to že jsem se celou dobu klepala jak ratlík .
45) nejhorší rozhodnutí v životě - Moje nejhorší rozhodnutí bylo na základní škole kde jsem si měla vybrat z dvou tříd jestli mám jít do třídy A nebo B a být v ní až do deváté třídy . Řekla jsem že chci do B kdybych to neřekla nemusela jsem být spoustu let šikanovaná . T. V .
46) nejlepší rozhodnutí v životě - Nejlepší moje rozhodnutí jít po nevydařených dvou pokusech na střední škole bylo přejít na cukrářku . Sice mně to nebavilo a tolik ani nešlo ale alespoň jsem vyučená .
47) nejlepší vzpomínka - Nejlepší vzpomínka je když jsem byla poprvé u moře .
48) nejhorší vzpomínka - Když mně šikanoval slovně i fyzicky jeden kluk ze třídy na základní škole . T.V . Otočil proti mně nejen ostatní spolužáky a dokonce pár učitelů .
49) nejhorší zážitek spojený s alkoholem - Nikdy jsem nepila alkohol ve velkém množství . Takže nic takového se mi nestalo a určitě ani nestane protože mně alkohol vůbec nechutná .
50) největší sen - Vyhrát celou loterii Sazka .


Kiki

Ignorace ? OK ! Ale PROČ ?

6. srpna 2017 v 15:05 | Kiki

Ignorace ? OK ! Ale PROČ ?

Výsledek obrázku pro ignorace


Už se Vám někdy stalo že Vás někdo začal ignorovat z důvodu Vám totalně neznámého ? Asi určitě ano , ale určitě ne tolikrát jako mě . Nedokážu pochopit co se stalo , co jsem udělala špatně , v čem je chyba ? Moje zoufalá otázka zní PROČ ?
Ze všeho nejhorší na tom je ta nevědomost . To je to tak velký problém říci důvod , vysvětlit o co jde a promluvit si o tom ? Nejspíš pro ty dotyčné to problém asi je když mlčí jako hrob .

Je to strašně ubijející a vzpomínky , kdy všechno bylo jěště podle Vás v pořádku se Vám promítají před očima . Vím že všichni říkají těmto lidem jako jsem já , abych se nad to zkusila povznést . Ale ač se člověk snaží jak se snaží tak to bohužel nejde . Alespoň teda ne mě . Moje paměť nechce zapomenout ale jak jí to mám teda naučit ?

Beyonce - Broken-Hearted GirlKiki

Kosmetika kterou používám

6. srpna 2017 v 9:07 | Kiki

Kosmetika kterou používám

Výsledek obrázku pro beauty napis

Podle mně je nejdůležitější vzhled vlasů . Proto se nejvíc soustředím hlavně na ně .
Moje nejoblíbenější produkty jsou šampony od Loeral Paris a různé druhy masek od stejné značky . Používám nejraději růžový Nutrilgloss .Protože moc krásně voní , vlasy vyhladí a jsou krásně lesklé.

Jinou vlasovou kosmetiku nepoužívám protože nosím vlasy rozpuštěné a nebo v klasickém culíku . Ale dříve jsem používala od Nievi gloss gel který krásně voněl ale měla jsem po jeho použití rychle mastné vlasy a to jsem ho vtírala do konečků.

Obličej čistím micelárními vodami od Garnier anebo od Mixa . Používám i jednou týdně peeling od Nivei . Minimálně krémuji obličej protože se mi velmi rychle mastí obličej ale pokud se líčím použiju ho pod makeup .
Když líčím obličej používám makeup NYC a pudr Stay Matte od Rimmel London . Dříve jsem používala makeup a pudr vjednom od Max Faktor .

Na oči pouzivam hlavně rasenku od všech možných značek. Teď momentálně používám od Maybeline The falsiest push up Angel . Nejradši používám řasenky pro velký objem řas . Nepoužívám umělé řasy protože nechci působit uměle a stejně to neumím nalepit . Stíny používám vyjímečně a když je používám tak hlavně černé, šedé , stříbrné ale nebojím se i barev takže jsem si párkrát udělala růžové nebo fialové stíny. Nejvíc mi vyhovují stíny od Essence Quattro . Na oči také někdy použiju černou tužku na horní víčka přes stíny nebo jen tak . Obočí si nevykresluji na někom to může vypadat hezky ale mně to přijde umělé .

Na rty používám všechny možné balzamy a lesky od Essence , Rimmel London a jiné . Nejvíce používám bezbarvé , světle růžové , tmavsi růžovou , světle oranžovou .

Když se myju používám různé sprchové gely snažím se je ladit s výběrem deodorantu , parfému . Nejvíce používám klasickou Niveu ale i Niveu s různými vůněmi . Jako deodoranty používám Rexonu a antierspiranty také Rexona . Parfémy se snažím vybírat podle příležitosti ale nejvice mám ráda ovocné a jiné další sladké vůně . Momentálně používám parfém Playboy - Play it Sexy.

Související obrázekVýsledek obrázku pro stay matte

Co vy rádi používáte ?


Kiki

Já a Alexandra Potter - miluju její knihy !

4. srpna 2017 v 13:59 | Kiki

Já a Alexandra Potter - miluju její knihy !Alexandra Potter je spisovatelka která se narodila v Bradfordu v hrabství Yorkshire . Vystudovala na Liverpoolské univerzitě anglickou literaturu a filmovou teorii. V roce 1993 se přestěhovala do Londýna . Začala pracovat jako redaktorka v křížovkářském časopisu . V jejím volném čase psala různé články a nabízela je časopisům . Její článkyse objevovaly v populárnich časopisech . ( ELLE, She , Red ... ) Za půl rokju se přestěhovala do Sydney a pracovala tam na austraslských verzí časopisů Vogue a Cleo .

Po celou dobu si přála napsat román . V roce 1999 se dp psaní románu konečně pustila a trávila každou chvíli jeho psaním . Jmenoval se Whats New , Pussycat - Co je nového kotě ? . Po dopsaní třetí kapitoly , zkusila poslat kapitoly několika agentům. Tenkrát když nebyly emaily . Jednoho dne zapnula záznamník tak se jí ozvalo hned několik agentů kteří měli měli o její knihu zájem. Podepsala tedy smlouvu s agentkou Stephanii Cabot .

Vydala již 17 knih z toho 8 knih je přeloženo do čestiny.


Láska z Paříže

Lásce na stopě

Na stejné vlně

Co je nového kotě ?

S tebou už nikdy

Kde je ta holka ?

Já a pan Darcy

Není přání jako přáníProč miluju její knihy ?

Velmi ráda čtu , objevila jsem její knihy náhodně v obchodě s knihami u nás ve městě . Jednu jsem si koupila a ihned po přečtení jsem se šla kouknout do městské knihovny a hned jsem si jich pár půjčila . Během doby co jsem si je chodila půjčovat tak jsem pomalu ale jistě přečetla již všech osm knih . Na jejích knihách se mi líbí její styl psaní , příběh , postavy . Prostě to co všichni pochopí až si nějakou z jejich knih přečtou. Určitě Vám její knihy doporučuji.


Kiki

Kdybych tak mohla změnit svůj život

4. srpna 2017 v 10:55 | Kiki

Kdybych tak mohla změnit svůj život

Související obrázek
Kdybych tak mohla změnit svůj život , tak bych se nejraději narodila v jiném statě .( např. Amerika , Velká Británie , Francie ... )Související obrázek

Kromě místa narození , bych změnila svůj vzhled . Myslím hlavně postavu . Nejspíš se Vám bude zdát že jsem líná a zbytečně se lituju . Je pravda že jsem trochu líná ale moje snahha je velká . Ježe to na mne není znát .


Dále bych změnila zaměření svého vzdělání . Jsem vyučená cukrářka , ale je mi líto že jse kdysi na jedné střední škole nezvládla matematiku . Kdybych tak mohla změnit moje logické uvažování a všechny matematické dovednosti . Tak jsem mohla dělat něco co by mne opravdu zajímalo a bavilo . ( např. pśychologie , choroegrafie , výtvarné školy ... )


Kdybych tak mohla změnit všechno co zde píšu , tak bych byla určitě víc v pohodě a víc štastnější.
Související obrázek

Kiki